Polonia Środa Wlkp. 2006 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Owińska - AKF Poznań 4:4
  • Salos Poznań - Akademia Reissa Poznań 0:4
  • Polonia Środa I - Lech Poznań 1:3
  • Canarinhos Skórzewo - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 5:3
  • Wielkopolska Komorniki - SF Luboń 3:3
  • Chrobry Gniezno I - Poznaniak Aurea Poznań 2:6
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 71
ogółem: 175 844

statystyki szczegółowe

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Poznaniak Aurea Poznań 3:1 Polonia Środa I
, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Chrobry Gniezno I - Polonia Środa I
Błękitni Owińska - Salos Poznań
AKF Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Lech Poznań - Wielkopolska Komorniki
Akademia Reissa Poznań - Poznaniak Aurea Poznań
Canarinhos Skórzewo - SF Luboń

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Błękitni Owińska 4:4 AKF Poznań
Salos Poznań 0:4 Akademia Reissa Poznań
Polonia Środa I 1:3 Lech Poznań
Canarinhos Skórzewo 5:3 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Wielkopolska Komorniki 3:3 SF Luboń
Chrobry Gniezno I 2:6 Poznaniak Aurea Poznań

Nasze osiągnięcia

Sezon 2014/2015 

 

 


3 i 6 miejsce w Turnieju Polonia Cup 2015 w Środzie Wlkp.

            > Wyróżnienie dla króla strzelców: Mateusz Dawicki

            > Wyróżnienie dla zawodnika turnieju: Jakub Płonka


5 miejsce w Turnieju Grand Prix Śrem w Gostyniu


5 miejsce w Turnieju Luboń Cup 2014 w Luboniu


5 miejsce w Turnieju "Niebiescy Dzieciom" w Poznaniu


1 miejsce w lidze Żaków F1 gr.IV Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (jesień 2014)

 

Sezon 2013/2014

 

1 miejsce w lidze Żaków F2 gr.1 Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (wiosna 2014)


3 miejsce w Turnieju PUCHAR BORÓWCA 2014


7 miejsce w Turnieju FUTBOL WINTER CUP 2014

       > Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju: Jakub Płonka


3 i 4 miejsce w Turnieju POLONIA CUP 2014

       > Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju: Dawid Kaczmarek

         > Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju: Mateusz Dawicki


1 miejsce w Turnieju "Mikołajkowy Junior CUP 2013 o Puchar Wójta Gminy Czerwonak"


1 miejsce w Turnieju Luboń CUP 2013

      > Wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju: Dawid Kaczmarek


3 miejsce w Turnieju o Puchar UKS Śrem

      > Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika turnieju: Kacper Ochowiak


4 miejsce w I Niepodległościowym Turnieju Piłki Nożnej w Gnieźnie


2 miejsce w lidze Żaków F2 gr.1 Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (jesień 2013)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

18

11-2017

sobota

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

TURNIEJ POLONIA CUP 2014
Ładowanie...

Logowanie

Zegar

Wyszukiwarka

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.