Pierwszy mecz kontrolny żaków starszych

• autor: polonia_sroda_2006, 2015-03-15 22:37

Od początku marca zespół żaków rozpoczął treningi na boiskach orlik. Frekwencja na treningach w całym okresie halowym oraz podczas treningów na świeżym powietrzu była zadowalająca. Po dwóch tygodniach trenerzy żaków starszych Leszek Maźwa oraz orlików młodszych Fryderyk Haremski postanowili rozegrać mecz kontrolny. I tak dnia 15.03.2015 r. zespół Żaków starszych Polonii Środa rozegrał pierwszy mecz kontrolny ze starszymi kolegami Polonii orlikami młodszymi. Spotkanie to było bardzo ciekawe i obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. W tym pojedynku wynik nie był najważniejszą sprawą jednak lepsi okazali się starsi koledzy czyli drużyna orlików młodszych.

Żaków starszych reprezentowali: Dawicki Mateusz(k), Domański Szymon, Doros Adam, Doroszewski Kacper, Graf Gustaw, Janas Piotr, Kaczmarek Dawid, Kruk Kacper, Kusza Jędrzej, Ebelewicz Bartosz, Leżała Bartosz, Łoda Jakub, Małecki Jan, Mieloch Antoni, Nowakowski Mariusz, Ochowiak Kacper, Pawlak Oskar, Rauhut Szymon, Śliwiński Hubert, Tomaszewski Sebastian, Wójkiewicz Jan, Zaworski Piotr.

Pierwszy mecz kontrolny żaków starszych

Od początku marca zespół żaków rozpoczął treningi na boiskach orlik. Frekwencja na treningach w całym okresie halowym oraz podczas treningów na świeżym powietrzu była zadowalająca. Po dwóch tygodniach trenerzy żaków starszych Leszek Maźwa oraz orlików młodszych Fryderyk Haremski postanowili rozegrać mecz kontrolny. I tak dnia 15.03.2015r zespół Żaków starszych Polonii Środa rozegrał pierwszy mecz kontrolny ze starszymi kolegami Polonii orlikami młodszymi. Spotkanie to było bardzo ciekawe i obfitowało w wiele sytuacji bramkowych. W tym pojedynku wynik nie był najważniejszą sprawą jednak lepsi okazali się starsi koledzy czyli drużyna orlików młodszych.