Mecze kontrolne

• autor: polonia_sroda_2006, 2015-03-30 10:22

Trener żaków starszych Leszek Maźwa mając obecnie trenujących 30 zawodników podzielił zespół na dwie grupy. Jedna z nich zagra w grupie mistrzowskiej natomiast druga w grupie okręgowej. W miniony weekend każda grupa rozegrała mecz kontrolny. W sobotę 28.03.2015 zespół składający się z zawodników którzy zagrają w grupie mistrzowskiej wybrał sie na mecz kontrolny do Skórzewa. Rywal również awansował do grupy mistrzowskiej czyli był to rywal z najwyższej półki. Celem meczu kontrolnego było wykonywanie zwodów i próba wygrania jak największej liczby pojedynków " jeden na jeden". Gra ta nie była piękna dla oka, natomiast zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w meczach o punkty. W meczu tym straciliśmy bramki po kilku indywidualnych błędach natomiast sytuacji strzeleckich było mnóstwo lecz brakowało w tym spotkaniu szczęścia. Bramki dla naszego zespołu zdobył Szymon Rauhut. Wynik końcowy to 10-2 dla gospodarzy.  W niedzielę 29.03.2015 zespół składający się z zawodników którzy zagrają w grupie okręgowej zagrał mecz na własnym boisku z zespołem UKS Śrem z którym będzie rywalizował w grupie. Zadanie zawodników było takie samo jak dla zawodników z meczu sobotniego. Warunki w jakich był rozgrywany mecz były zbliżone do warunków w jakich zmagają się zawodnicy w lidze angielskiej, do gry bardzo dobre. Mecz ten był bardzo wyrównanych, kilka ciekawych pojedynków oraz próba wykonywania zwodów. Zawodnicy z grupy okręgowej jeszcze muszą popracować nad ustawieniem na boisku. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 3-3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jakub Łoda, Piotr Janas oraz Oskar Pawlak.W weekend barw Polonii podczas meczów kontrolnych bronili: Dawicki Mateusz(k), Domański Szymon, Doros Adam, Doroszewski Kacper, Graf Gustaw, Janas Piotr, Kaczmarek Dawid, Kruk Kacper, Kusza Jędrzej, Leżała Bartosz, Łoda Jakub, Małecki Jan, Manicki Kacper, Mieloch Antoni, Mierzwa Hubert, Naganowski Maciej, Nowak Wiktor, Oboda Oskar, Ochowiak Kacper, Pawlak Oskar, Rauhut Szymon, liwiński Hubert, Wójkiewicz Jan.