Grupa Okręgowa: Ostatni turniej ligowy przy Bułgarskiej

• autor: polonia_sroda_2006, 2015-05-25 08:13

Grupa Okręgowa: Ostatni turniej ligowy przy Bułgarskiej.

W sobotę 23.05.2015 drużyna żaków 2006 grupa okręgowa wzięła udział w czwartym turnieju ligowym który odbył się na boiskach bocznych przy Inea stadionie. Udział w nim wzięły 4 drużyny: Wielkopolska Komorniki, Polonia Środa, Lech Poznań oraz UKS Śrem. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” 2 połowy po 10 minut każda.

~~Grupa Okręgowa: Ostatni turniej ligowy przy Bułgarskiej.

Pierwszy mecz turnieju Żaki starsze Polonii Środa rozegrały z drużyną Lecha Poznań. Zawodnicy Polonii podeszli bardzo zmobilizowani do tego spotkania. Zespół Polonii Środa był bliski sprawienia niespodzianki ku zdziwieniu wszystkich kibiców bramkę dającą prowadzenie zdobył Piotr Janas. Niestety Lech Poznań pokazał klasę i w końcówce spotkania zdobył 3 bramki i wygrał spotkanie 3-1.
Drugi mecz młodzi adepci rozegrali z zespołem UKS Śrem. Tego dnia zespół Polonii Środa był bardzo dobrze dysponowany. W spotkaniu tym zaangażowanie było na najwyższym poziomie. Mimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, sztuka ta nie udała się żadnemu zespołowi. Mecz zakończył się remisem 0-0.
Ostatni mecz turnieju Polonia rozegrała z rywalem Wielkopolska Komorniki. Był to już ostatni mecz turnieju i było widać już zmęczenie u zawodników ale woli walki nie brakowało nikomu. Mecz ten zaczęli piłkarze Polonii Środa roztargnieni i szybko stracili 3 bramki. W drugiej połowie mimo kilku sytuacji Polonia wykorzystała tylko jedną, strzelcem bramki był Gustaw Graf. Mecz zakończył się porażką 1-3.
Polonia zagrała w składzie: Zaworski Piotr, Domański Szymon, Mieloch Antoni, Leżała Bartosz, Janas Piotr, Ebelewicz Bartosz, Graf Gustaw, Mierzwa Hubert, Doros Adam, Łoda Jakub#k#, Małecki Jan, Śliwiński Hubert, Doroszewski Kacper, Zaremba Kacper.
Był to ostatni turniej ligowy grupy okręgowej w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 i zarazem najlepszy w wykonaniu naszych zawodników. Również był to ostatni turniej rozegrany jako żak starszy. Teraz czas na ciężki trening przed nowym sezonem. W sierpniu żaków starszych czeka obóz przygotowawczy o którym poinformujemy w późniejszym terminie
Wyniki wszystkich spotkań:

POLONIA ŚRODA 0 - 0 UKS Śrem