Canarinhos Skórzewo 5:3 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno I 2:6 Poznaniak Aurea Poznań

Aktualności

Polonia Środa I - Błękitni Owińska

• autor: polonia_sroda_2006, 2016-05-07 23:25

PEWNA WYGRANA ORLIKA MŁODSZEGO I 2006

W sobotę 07.05.2016r o godz. 17.00. na boisku w Środzie Wlkp. pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała kolejne w rundzie wiosennej spotkanie o mistrzostwo ligi z drużyną Błękitni Owińska. Młodzi poloniści odnieśli drugie ligowe zwycięstwo 7-1.
Bramki dla zespołu Polonii zdobyli: Wawroski Jakub - 3, Rauhut Szymon - 2, Nowakowski Mariusz - 1, Kusza Jędrzej - 1.

Wola walki i zdobycie 3 punkty były ogromne. Od pierwszej minuty poloniści rzucili się do ataków narzucając swój styl gry. Zespół gości starał się groźnie zagrozić bramce polonistów jednak byli nieskuteczni. Bramkę dającą prowadzenie Polonii Środa w 6 minucie zdobył Szymon Rauhut. W 19 minucie sędzia podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Jędrzej Kusza. Wynik na 3-0 podwyższył bardzo dobrze dysponowany Szymon Rauhut.
          Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Poloniści chcieli jak najszybciej zdobyć kolejne bramki. Sztuka ta udała się już w 27 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Wawroski. Dwie minuty później Polonia już prowadziła 5-0, kolejną bramkę zdobył Jakub Wawroski. W 37 minucie swoją trzecią bramkę w meczu zdobył Jakub Wawroski. Goście w 45 minucie przeprowadzili akcję po której zdobyli bramkę honorową. W 47 minucie 7 bramkę dla Polonii zdobył Mariusz Nowakowski i ustalił wynik meczu na 7-1 dla Polonii Środa.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J(k),  Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Grajek K, Manicki K, Łoda J.

Kolejne spotkanie orlik młodszy I rozegra 15.05.2016r o godz. 12.30 na boisku w Poznaniu z zespołem Lecha Poznań. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.