Canarinhos Skórzewo 5:3 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno I 2:6 Poznaniak Aurea Poznań

Aktualności

Polonia Środa I - Lech Poznań

• autor: polonia_sroda_2006, 2016-10-15 20:45

PORAŻKA Z LECHEM POZNAŃ

W sobotę 15.10.2016r o godz. 16.00. na boisku w Środzie Wlkp. pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Lecha Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Kolejorza 3-1. Bramkę dla Polonii Środa zdobył Jakub Wawroski.

Kolejnym mecz podopieczni Leszka Maźwy zagrali z bardzo dobrym zespołem Lechem Poznań. Mecz ten miał dodatkowy smaczek ponieważ w drużynie Lecha Poznań gra były zawodnik Polonii Środa Kacper Ochowiak. Od samego początku spotkania było widać iż na przeciwko siebie stanęły bardzo dobre i wyrównane zespoły. Na początku przewagę osiągnęła drużyna z Poznania, jednak z upływem minut do głosy doszli piłkarze Polonii. Pięknym strzałem z rzutu wolnego blisko zdobycia bramki był Kacper Kruk, niestety piłka dość pechowo nie wpadła do bramki. W pierwszej połowie mogli kibice oglądać jeszcze kilka ciekawych akcji. Dwie z nich znalazły finalizację w bramce niestety Polonii Środa. Na przerwę Lech schodził z prowadzeniem 2-0.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Polonii Środa, widać było zaangażowanie i mobilizację w szeregach polonistów. Zawodnicy Polonii grali bardzo wysoko, dwoili się i troili jednak bramka wpaść nie chciała. Na domiar złego Lech zdobył kolejną bramkę i wynik brzmiał 3-0. To jeszcze bardziej rozdrażniło zawodników Polonii Środa i ruszyli do ataku. Bramkę kontaktową zdobył Jakub Wawroski. Ten sam zawodnik miał jeszcze kilka sytuacji jednak zabrakło szczęścia i mecz zakończył się zwycięstwem Lecha Pozań 3-1. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Brawa należą się wszystkim chłopakom którzy wchodząc na boisko walczyli na maksimum swoich możliwości.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 22.10.2016 o godz. 10.00
na boisku w Gnieźnie ul. Kazimierza Wielkiego gdzie rywalem będzie zespół Chrobry Gniezno. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J, Dawicki M(k), Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Grajek K, Wójkiewicz, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J.