Canarinhos Skórzewo 5:3 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno I 2:6 Poznaniak Aurea Poznań

Warta Śrem - Polonia Środa II

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-04-09 21:27

WARTA ŚREM   -   POLONIA  II ŚRODA  WLKP.    2- 3

W sobotnie popołudnie w Śremie orlicy rocznika 2006 wygrali mecz 3-2 (1-1)

Rywale wygrali pierwszy mecz 6-3 i byli faworytami tego spotkania. Młodzi poloniści przystąpili do meczu bardzo zmobilizowani po porażce u siebie z Klęką.

Od pierwszych minut widać było ambicję i wolę walki u naszych chłopców, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji do zdobycia gola brakowało tylko skuteczności.

Celnie strzelali: Jeremi Zaganiaczyk, Michał Małecki i Marcel Pieszke , świetnie grał na skrzydle Tomek Skrobich. Niestety Warta zdobyła gola na 1-0. Po 12 minutach gry nastąpiła planowana zmiana, tylko w bramce pozostał Bartek Muczke, który wybronił 3 groźne strzały !

Tuż po wejściu na boisko Piotr Janas zdobył gola na 1-1 strzałem po ziemi. Szał w naszym zespole z radości wszyscy zawodnicy wbiegli na boisko.

Pięknie walczymy. W obronie Oskar Górski,  Stasiu Dębowski  i Bartek Toboła spisują się bardzo dobrze, w pomocy walczą o każdą piłkę Marcel Grzelczak, Jakub Witczak i Aiden Dayton i w ataku kapitan Piotr Janas. Koniec I połowy 1-1

W bramce od początku II połowy następuje planowana zmiana wchodzi Wiktor Rubach, który mimo obaw broni kapitalnie popisując się paradami.

Zdobywamy gola na 2-1, kolejny szał radości pięknym uderzeniem z lewej nogi pod porzeczkę popisuje się Michał Małecki !

Na bramkę uderza Aiden Dayton po własnym przechwycie piłki.

3-1 gol Jeremiego Zaganaczyka, który po dryblingu strzela z dystansu! Kolejny szał radości w zespole

Gracze Warty Śrem także mają swoje sytuacje ale nasi obrońcy i bramkarz są dziś świetni !

W naszej drużynie następuje kolejna planowana zmiana. W bramce zostaje Wiktor Rubach a do pola gry wchodzą Hubert Śliwiński , Gustaw Graf, Maks Pankowski, Bartek Muczke, Jakub Wichłacz i Wojtek Łażewski.  Chłopcy wypełniają swoje zadania bardzo dobrze i maja sytuacje do zdobycia goli: Jakub Wichłacz i Bartek Muczke.

5 minut przed końcem meczu tracimy gola i jest tylko 3-2, emocje niesamowite, szanse były dla obu zespołów ale wynik się nie zmienił.

Wygrywamy 3-2 po wspaniałym zaangażowaniu. Brawo !!!

Skład zespołu: Bartek Muczke, Wiktor Rubach, Oskar Górski, Bartek Toboła, Stasiu Dębowski, Tomek Skrobich, Michał Małecki, Jeremi Zaganiaczyk, Marcel Pieszke, Marcel Grzelczak, Jakub Witczak, Aiden Dayton, Piotr Janas, Hubert Śliwiński, Gustaw Graf, Maks Pankowski, Jakub Wichłacz, Wojtek Łażewski.