Polonia Środa I - Canarinhos Skórzewo

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-04-30 11:47

PEWNA WYGRANA

W sobotę 29.04.2017 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp. pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Canarinhos Skórzewo. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa  3-0. Bramki zdobyli: Kusza Jędrzej - 1,  Rauhut Szymon - 1, Kruk Kacper - 1.

PEWNA WYGRANA

Młodzi Poloniści podchodzili do meczu bardzo zmobilizowani. Chęć zwycięstwa była widoczna podczas odprawy przedmeczowej w szatni. Od pierwszego gwizdka sędziego to Polonia Środa ruszyła do ataków i przejęła inicjatywę. Kilka ciekawych składnych akcji i niestety cały czas brak skutecznego wykończenia akcji. W 15 minucie spotkania bramkę dla Polonii Środa zdobył Jędrzej Kusza. Rywale nie pozostawali dłużni i przeprowadzali ciekawe akcje. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki z dwóch stron nikt w pierwszej połowie bramki już nie zdobył. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 1-0.

Początek drugiej połowy to ponownie przewaga Polonii Środa. Kilka sytuacji niewykorzystanych, dopiero w 34 minucie spotkania Szymon Rauhut podwyższa prowadzenie Polonii i jest 2-0. Kolejne minuty to ponownie składne akcje Polonii Środa, lecz ponownie brakuje wykończenia. W minucie 40 indywidualną akcję przeprowadza Kacper Kruk i zdobywa trzecią bramkę dla Polonii Środa. W ostatnich 10 minutach kibice oglądali kilka ciekawych akcji z dwóch stron lecz piłka nie znalazła drogi do bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 4-0.

Brawa należą się wszystkim zawodnikom dwóch zespołów którzy stworzyli kolejne stojące na bardzo wysokim poziomie widowisko.

Kolejne spotkanie Polonia Środa  rozegra 10.05.2017 o godz. 18.45 na boisku w Grodzisku Wlkp. gdzie rywalem będzie zespół Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Kusza J, Dawicki M(k), Hładyszewski P, Wójkiewicz J, Łoda J.