Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Polonia Środa I

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-05-11 09:41

PEWNE ZWYCIĘSTWO.

W środę 10.05.2017r o godz. 18.45. na boisku w Grodzisku Wlkp. pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa 8-2. Bramki zdobyli: Wawroski Jakub - 3, Rauhut Szymon - 2, Wójkiewicz Jan - 1, Manicki Kacper - 1, Łoda Jakub - 1.

PEWNE ZWYCIĘSTWO.

Zespół z Grodziska to zaprzyjaźniona drużyna Polonii Środa jednak na boisku nie ma sentymentów. Trener Leszek Maźwa oczekiwał od zawodników przejęcia inicjatywy od pierwszej minuty i dominacji nad rywalem prze całe spotkanie. Założenia w pierwszej części spotkania zawodnicy Polonii Środa wykonali perfekcyjnie. Rywal został zdominowany w każdym sektorze boiska. Świetnie grali zawodnicy w defensywie, choć zespół z Grodziska bardzo dobrze wykonywał stałe fragmenty gry lecz bramkarz Polonii  Dawid Kaczmarek rozgrywał dobre zawody. Pierwsza Połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 4-0, a bramki zdobyli: Szymon Rauhut - 2, Jakub Wawroski - 2.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Napór na bramkę gospodarzy był duży. Wiele ciekawych akcji. Bramki zdobywali: Jakub Wawroski - 1, Jakub Łoda - 1, Kacper Manicki - 1 oraz Jan Wójkiewicz - 1. W drugiej połowie Polonia Środa zdobyła jeszcze dwie bramki ale niestety były to bramki samobójcze. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 8-2.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 13.05.2017 o godz. 11.00 na boisku w Środzie Wlkp ul. Sportowa gdzie rywalem będzie zespół Szkoły Futbolu Luboń. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Łoda J, Dawicki M(k), Kruk K, Oboda O, Rauhut Sz, Wawroski J, Kusza J, Manicki K, Hładyszewski P, Wójkiewicz J, .

10-2017