Canarinhos Skórzewo - Polonia Środa I

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-09-24 18:11

PEWNA WYGRANA

W sobotę 23.09.2017 o godz. 10.00. na boisku w Skórzewie pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Canarinhos Skórzewo. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa  3-1. Bramki zdobyli: Wawroski Jakub - 2, Łoda Jakub - 1.

PEWNA WYGRANA

W sobotę 23.09.2017 o godz. 10.00. na boisku w Skórzewie pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Canarinhos Skórzewo. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa  3-1. Bramki zdobyli: Wawroski Jakub - 2, Łoda Jakub - 1.

Młodzi Poloniści podchodzili do meczu bardzo zmobilizowani. Od pierwszego gwizdka sędziego to Polonia Środa ruszyła do ataków i przejęła inicjatywę. Niestety w 6 minucie po dużym błędzie przy wprowadzeniu piłki zespół gospodarzy zdobył bramkę. Polonia pokazała charakter i nie zmieniła systemu gry. Kilka ciekawych składnych akcji dało bramkę wyrównującą którą zdobył Jakub Wawroski. W końcówce pierwszej połowy bramkę dającą prowadzenie Polonii zdobył ponownie Jakub Wawroski. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 2-1.

Początek drugiej połowy to ponownie przewaga Polonii Środa. Kilka sytuacji niewykorzystanych. Kolejne minuty to ponownie składne akcje Polonii Środa, lecz ponownie brakuje wykończenia. W minucie 40 błąd rywali wykorzystuje Jakub Łoda i podwyższa prowadzenie.

Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 3-1.

Brawa należą się wszystkim zawodnikom dwóch zespołów którzy stworzyli stojące na bardzo wysokim poziomie widowisko.

Kolejne spotkanie Polonia Środa  rozegra 27.09.2017 o godz. 17.00 na boisku w Środzie Wlkp. gdzie rywalem będzie zespół Lecha Poznań. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J, Płonka J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Scheffler Sz.