Polonia Środa I - Lech Poznań

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-09-28 22:06

PORAŻKA Z LECHEM POZNAŃ

W środę 27.09.2017 o godz. 17.00. na boisku w Środzie Wlkp. pierwsza drużyna orlika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Orlika E1 z zespołem Lecha Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Kolejorza 3-0.

PORAŻKA Z LECHEM POZNAŃ

Kolejny mecz podopieczni Leszka Maźwy zagrali z bardzo dobrym zespołem Lechem Poznań. Od samego początku spotkania było widać iż na przeciwko siebie stanęły wyrównane zespoły. Na początku przewagę osiągnęła drużyna z Poznania, jednak z upływem minut do głosy doszli piłkarze Polonii. Pięknym strzałem z rzutu wolnego blisko zdobycia bramki był Jakub Płonka, niestety piłka nie wpadła do bramki. W pierwszej połowie mogli kibice oglądać jeszcze kilka ciekawych akcji, niestety zawodnikom Polonii Środa nie sprzyjało szczęście w tym spotkaniu. W ostatniej minucie pierwszej połowy zawodnicy Kolejorza wykorzystali fatalny błąd w defensywie Polonii i zdobyli bramkę.
Na przerwę Lech schodził z prowadzeniem 1-0.

Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla Polonii Środa, przy próbie wyprowadzenia piłki, kolejny błąd w defensywie popełnili poloniście i młodzi lechici zdobyli drugą bramkę. Od tego momentu zawodnicy Polonii mieli kilka sytuacji do zdobycia bramki. Trafili w poprzeczkę, słupek niestety bramka tego dnia była zaczarowana, do tego bardzo dobrze dysponowany był bramkarz Lecha Poznań. W końcówce spotkania kolejny błąd w defensywie popełniają Poloniści i napastnik Lecha skutecznie pokonuje bramkarza Polonii i ustala wynik spotkania na 3-0 dla Lecha Poznań.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 01.10.2017 o godz. 10.00 na boisku w Środzie Wlkp. gdzie rywalem będzie zespół UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Tomaszewski S, Kusza J, Płonka J, Kruk K, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Scheffler Sz.