Polonia Środa I - Dyskobolia Grodzisk Wlkp

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-10-01 21:15

GRAD BRAMEK.

W niedzielę 01.10.2017 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp. przy ul. Sportowej pierwsza drużyna orlika starszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Polonii Środa 9-1. Bramki zdobyli: Płonka Jakub - 2, Rauhut Szymon - 2, Wawroski Jakub - 2, Wójkiewicz Jan - 1, Oboda Oskar - 1, Janas Piotr - 1.

GRAD BRAMEK.

Zespół z Grodziska to zaprzyjaźniona drużyna Polonii Środa jednak na boisku nie ma sentymentów. Trener Leszek Maźwa oczekiwał od zawodników przejęcia inicjatywy od pierwszej minuty i dominacji nad rywalem prze całe spotkanie. Założenia w pierwszej części spotkania zawodnicy Polonii Środa wykonali perfekcyjnie. Rywal został zdominowany. Świetnie grali zawodnicy w defensywie. Po odbiorze przechodzili do ataku szybkiego. Pierwsza Połowa zakończyła się prowadzeniem Polonii Środa 4-0, a bramki zdobyli:Jakub Płonka - 2, Szymon Rauhut - 1, Jakub Wawroski - 1.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej. Napór na bramkę gości był duży. Wiele ciekawych akcji. Bramki zdobywali: Szymon Rauhut - 1, Jakub Wawroski - 1, Oskar Oboda - 1, Jan Wójkiewicz - 1, Janas Piotr - 1. W drugiej połowie rozluźnienie w szeregach obronnych gospodarzy wykorzystali goście
i zdobyli honorową bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środa 9-1.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 08.10.2017 o godz. 12.30 na boisku w Owińskach ul. Poprzeczna 12 gdzie rywalem będzie zespół Błękitnych Owińska. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Kusza J, Płonka J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Scheffler Sz, Tomaszewski S.