Canarinhos Skórzewo 5:3 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Chrobry Gniezno I 2:6 Poznaniak Aurea Poznań

Aktualności

Polonia Środa I - Warta Poznań

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-10-14 22:45

PORAŻKA Z WARTĄ POZNAŃ

W sobotę 14.10.2017 o godz. 10.00. na boisku w Środzie Wlkp. pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała drugie spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem Warty Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 5-1. Bramkę dla Polonii Środy strzelił Szymon Rauhut.

Warta Poznań to beniaminek rozgrywek prezentujący wysoki poziom wyszkolenia. Mecz rozpoczął się dość pechowo do Polonii, już w 2 minucie po strzale z dystansu goście objęli prowadzenie. Kilka minut później rywale podwyższyli na 2-0. W 20 minucie strzał z dystansu próbował zablokować obrońca Polonii, piłka pechowo odbiła się od nogi i wpadła do bramki. Kontaktową bramkę zdobył Szymon Rauhut. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Warty 3-1.

Druga połowa to walka o każdą piłkę na całym boisku. Niestety kilku zawodników Polonii doznało kontuzji i nie mogło kontynuować gry. W drugiej połowie Warta kontrolowała grę i zdobyła dwie bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty 5-1.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 21.10.2017 o godz. 13.30 na boisku w Baranowie gdzie rywalem będzie zespół Akademii Reissa Poznań. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Kusza J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Janas P, Tomaszewski S, Scheffler Sz.