Polonia Środa I - Akademia Reissa Poznań

• autor: polonia_sroda_2006, 2017-10-22 16:58

PORAŻKA Z AKADEMIĄ REISSA POZNAŃ

W sobotę 21.10.2017 o godz. 13.30. na boisku w Baranowie pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała kolejne spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 z zespołem Akademii Reissa Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Bramkę dla Polonii Środy strzelił Jakub Wawroski.

PORAŻKA Z AKADEMIĄ REISSA POZNAŃ

Kolejny mecz podopieczni Leszka Maźwy zagrali z bardzo dobrym zespołem Akademii Reissa Poznań. Od samego początku spotkania było widać iż na przeciwko siebie stanęły bardzo dobre i wyrównane zespoły. Mecz od początku stał na wysokim poziomie. Bramkę w pierwszej połowie po pechowej interwencji zawodnika Polonii zdobyli gospodarze. W pierwszej połowie mogli kibice oglądać jeszcze kilka ciekawych akcji. Na przerwę AR Poznań schodziła z minimalnym prowadzeniem 1-0.

Druga połowa rozpoczęła się od wysokiego pressingu Polonii Środa, widać było zaangażowanie i mobilizację w szeregach polonistów. Zawodnicy gospodarzy stworzyli kilka sytuacji jednak w bramce dobrze spisywał się Dawid Kaczmarek. Niestety po jednej z kontr zawodnik gospodarzy zdobył drugą bramkę. Poloniści pokazali charakter i zaatakowali jeszcze mocniej. Po dośrodkowaniu z sektora bocznego boiska do piłki dopadł Jakub Wawroski i strzałem głową zdobył kontaktową bramkę. W końcówce spotkania po błędzie w wyprowadzeniu piłki rywale wywalczyli rzut rożny. Dośrodkowanie było dość mocne a zawodnik AR zdobył bramkę którą nie powstydzili się zawodnicy najlepsi na świecie. Poloniści próbowali jeszcze się podnieść, mieli kilka sytuacji których nie udało się zamienić na bramki. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Brawa należą się wszystkim chłopakom którzy wchodząc na boisko walczyli na maksimum swoich możliwości.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 28.10.2017 o godz. 10.00 na boisku w Środzie Wlkp. gdzie rywalem będzie zespół Suchary Suchy Las. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Kusza J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Janas P, Tomaszewski S, Scheffler Sz., Górski O.