Polonia Cup 2018

w turnieju Polonia Cup 2018

Dwójka MOS Gubin zwycięzcą

w turnieju Polonia Cup 2018

W niedzielę 28.01.2018 drużyna młodzika 2006 była gospodarzem bardzo dobrze obsadzonego turnieju halowego Polonia Cup, który odbył się w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie Wlkp. Udział w nim wzięło 8 zespołów: Polonia Środa I, II, UKS Śrem, Dwójka MOS Gubin, Kania Gostyń, Szkoła Futbolu Marcina Drajera, Canarinhos Skórzewo, Oranje Sport Konin. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Mecz trwał 10 minut. Łącznie podczas turnieju odbyło się 28 meczów i padło aż 69 bramek. Polonia Środa została podzielona na dwa zespoły dzięki temu każdy zawodnik mógł pokazać się na turnieju przed licznie zgromadzoną publicznością. Trener drużyny młodzika 2006 Polonii Środa był bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników. W turnieju POLONIA CUP 2018 bramki dla Polonii Środa I, II zdobywa aż 6 zawodników! Bramki zdobyli: Jan Wójkiewicz - 5, Jakub Wawroski - 3, Kacper Kruk - 3, Oskar Oboda - 3, Jakub Płonka - 2, Kacper Manicki - 1.  Najlepszym brakarzem został wybrany Sebastian Tomaszewski, który momentami dwoił się i troił, był po prostu wszędzie. Statuetkę dla zawodnika wyróżniającego się wśród wszystkich zawodników turnieju otrzymał Jan Wójkiewicz.

Polonia Środa I zagrała w składzie: Sebastian Tomaszewsski, Łoda Jakub, Manicki Kacper, Nowakowski Mariusz, Oskar Górski, Piotr Janas, Jędrzej Kusza, Szymon Scheffler, Stanisław Dębowski.

Polonia Środa II zagrała w składzie: Kaczmarek Dawid, Kruk Kacper, Wójkiewicz Jan, Jakub Wawroski, Oskar Oboda, Szymon Rauhut, Oskar Banaszak, Jakub Płonka, Paweł Hładyszewski.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom piłkarzy za wkład w przygotowanie turnieju. Już nie możemy doczekać się kolejnej organizacji turnieju.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Dwójka MOS Gubin