Polonia Środa I - AKF Poznań

• autor: polonia_sroda_2006, 2018-04-11 21:10

ZWYCIĘSTWO Z AKF POZNAŃ

ZWYCIĘSTWO Z AKF POZNAŃ

W środę 11.04.2018 o godz. 17.00. na boisku w Środzie Wlkp pierwsza drużyna młodzika młodszego rozegrała pierwsze spotkanie o mistrzostwo Ligi Młodzika D2 w rundzie wiosennej z zespołem Akademii Kreatywnego Futbolu Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem Polonii Środy 2-1.Rywal dobrze znany młodym Polonistom. Trener zespołu Leszek Maźwa założył otwartą grę i bardzo ofensywną. Mecz od pierwszego gwizdka był rozgrywany w szybkim tempie. Goście w pierwszej części stworzyli więcej sytuacji, młodzi poloniści grali bardzo dobrze defensywie. Z upływem minut poloniści coraz częściej bywali pod bramką gości. Niestety w 20 minucie AKF wyprowadził kontrę która dała im prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem AKF 1-0. Druga połowa to bardzo dobra gra polonistów. Zawodnicy Polonii ruszyli do odrabiania strat i zaczęli stwarzać sytuację. Na udokumentowanie nie musieliśmy długo czekać, dogodną sytuację wykorzystał Jakub Wawroski i Polonia doprowadziła do wyrównania. Kilka minut później Jakub Wawroski zagrał piłkę w kierunku bramki i ku zdziwieniu wszystkich piłka wpadła do bramki i Polonia objęła prowadzenie. Mecz kończy się zwycięstwem Polonii Środy 2-1.

Kolejne spotkanie Polonia Środa I rozegra 15.04.2018 o godz. 19.00 na boisku w Poznaniu gdzie rywalem będzie zespół Lecha Poznań. Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingu.

Polonia zagrała w składzie: Kaczmarek D, Kusza J, Płonka J, Kruk K, Nowakowski M, Oboda O(k), Rauhut Sz, Wawroski J, Wójkiewicz J, Manicki K, Hładyszewski P, Łoda J, Witczak J, Dębowski S, Górski O, Janas P, Banaszak O, Scheffler Sz..